Zestawy z palnikiem stalowo-żeliwnym

ECO (10-50 kW)

Przedmiotem sprzedaży jest zestaw automatyki do kotła składający się z palnika, dmuchawy, sterownika i zasobnika opału. Oferujemy zestaw podajnikowy do kotła. Jest to gotowy do montażu zestaw, który został odpowiednio skompletowany co zapewnia bezawaryjną pracę, wysoką jakość i gwarantuje, że wszystkie elementy będą ze sobą prawidłowo współpracować. Zestaw automatyki można wykorzystać do modernizacji zasypowego kotła, a także przy produkcji nowej jednostki.

Rodzaje paliwa

Palnik

Podajnik żeliwny typu ECO na paliwa stałe posiada żeliwny korpus, ślimak oraz palenisko. Ślimak posiada zwój przeciwbieżny co ułatwia spalanie miału węglowego.eco 10 50 kw f

Konstrukcja ta gwarantuje o wiele dłuższą żywotność wszystkich podzespołów. Żeliwny ślimak jest odporny na wpływ temperatury, a także korozję, która szczególnie udziela się przy spalaniu miału. Dodatkowo ślimak podający opał wykonany z jest z żeliwa sferoidalnego i jest dwustronnie podparty co organiczna ilość drgań do minimum. Palenisko zostało dokładnie sprawdzone iprzetestowane.

Specjalny system nawierceń otworów dolotowych wykonany w palenisku gwarantuje bardzo dobre spalanie oraz zapewnia sprawne i optymalne działanie palnika. Dzięki zastosowaniu niemieckiej przekładni BHF cały układ jest bardzo cichy. Palnik występuje w mocach 10, 19, 25, 30-50 kW.

Podajnik ECO objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

Więcej o palniku Eco