APR 12-35 kW WITKOWSKI
Palniki stalowo-żeliwne

Palnik rynnowy APR firmy „Ślusarstwo-Kotlarstwo” Bogdan Witkowski to nowatorska konstrukcja. Nazwa „rynnowy” wzięła się od podobieństwa kształtu paleniska do popularnej rynny deszczówki. APR to konstrukcja nowych rozwiązań.

Palnik rynnowy posiada własny deflektor, który można łatwo zdemontować, oczyścić lub wymienić. Palenisko oraz deflektor są z bardzo dobrej jakości żeliwa sferoidalnego.

APR FIRE 12-35 kW WITKOWSKI
Palniki stalowo-żeliwne

Rynnowy palnik APR FIRE firmy „Ślusarstwo-Kotlarstwo” Bogdan Witkowski to konstrukcja, która powstała na bazie palnika APR. Palnik APR FIRE posiada zapalarkę do paliw stałych.

Palnik posiada własny deflektor, który można łatwo zdemontować, oczyścić lub wymienić. Palenisko wykonane jest z stali żaroodpornej,a deflektor z bardzo dobrej jakości żeliwa. Automatyczny układ zapłonu potrafi rozpalić biopaliwa, a także paliwa stałe np. eko-groszek.

APRQ 12-25 kW WITKOWSKI
Palniki stalowo-żeliwne

APRQ to palnik, który posiada kwadratowe palenisko z kołnierzem dopalającym. W porównaniu do klasycznych podajników retortowych (okrągłych) ma większą powierzchnie paleniska.

To ważna zaleta przy spalaniu paliw o niskiej kaloryczności.

Grubość ścianki ślimaka – 8 mm. Podajnik można łatwo zdemontować poprzez odkręcenie 4 nakrętek od kołnierza mocującego.