Piece Nadmuchowe (Nagrzewnice)

Nagrzewnica Drewno Automatic

NAGRZEWNICA DREWNO AUTOMATIC pozwala na spalanie większych polan drewna bez konieczności dzielenia. Podstawowymi paliwami są: suche drewno, brykiet, węgiel jako dodatek (maksymalnie 20%). Wsyp paliwa jest pod kątem w celu ułatwienia wsypywania opału.

Piec wyposażony jest w żeliwny ruszt belkowy oraz deflektor spalin, który poprawia sprawność całego urządzenia. Płaszcz powietrzny w standardzie zakończony jest trzema wylotami gorącego powietrza o średnicy 100 mm (inne liczba wylotów do ustalenia).

  Czytaj więcej

Nagrzewnica wykonana jest w przy pomocy wycinarek plazmowych i pras krawędziowych CNC dzięki czemu uzyskujemy wysoką dokładność oraz powtarzalność urządzenia jednocześnie zapewniając nowoczesny i estetyczny wygląd. Rdzeń wykonany jest ze specjalnej blachy kotłowej o grubości 6 mm, drzwiczki z 4 mm a płaszcz powietrzny z blachy 3 mm. Dodatkowo piec zabezpieczony jest farbą odporną na temperaturę.

Piec nadmuchowy doskonale nadaje się do ogrzewania: hal przemysłowych, warsztatów, hal produkcyjnych, magazynów, garaży, tuneli, suszarni, szklarni, pomieszczeń hodowlanych jak również domów jednorodzinnych na etapie budowy.

NAGRZEWNICE DREWNO AUTOMATIC produkowane są następujących jednostkach: 15, 20, 25, 32, 40, 50 kW.

 

Rodzaje paliwa