BIORAPS CLASSIC CLASSIC
Kotły z podajnikiem tłokowym

Automatyczny kocioł BIORAPS CLASSIC z tłokowym (szufladowym) podajnikiem paliwa jest bardzo sprawną konstrukcją, nawet do 88%.

Zastosowanie automatycznego układu podawania paliwa oraz zaawansowanego sterowania elektronicznego sprawia, że komfort użytkowania jest bardzo wysoki przy zachowaniu walorów praktycznych.

Kocioł umożliwia spalanie paliw ekologicznych z tzw. biomasy niedrzewnej w formie sprasowanego pelletu. W standardowym wyposażeniu jest ekran grzewczy (żeliwny) umożliwiający spalenie agrobrykietu w sytuacjach awaryjnych.

BIORAPS PLUS KOTŁY WITKOWSKI
Kotły z podajnikiem tłokowym

Kotły/Piece CO typu BIORAPS PLUS są automatycznymi kotłami z podajnikiem tłokowym.

Kotły/Piece wyposażone są w nowatorski rynnowy palnik tłokowy pozwalający spalać biomasę niedrzewną w formie pelletu.

Zastosowanie automatycznego układu podawania paliwa oraz zaawansowanego sterowania elektronicznego sprawia, że komfort użytkowania jest bardzo wysoki. Obsługa jest wygodna i zajmuje niewiele czasu. Nasza firma zastosowała szereg rozwiązań przyjaznych dla użytkownika np. niska krawędź zasypu zasobnika, wyczystki z przodu kotła, stópki poziomowania kotła.

BIORAPS LUX KOTŁY WITKOWSKI
Kotły z podajnikiem tłokowym

Kotły typu BIORAPS LUX są automatycznymi kotłami z podajnikiem tłokowym. Wyposażone są w nowatorski rynnowy palnik pozwalający biomasę niedrzewną w formie pellets.

Zastosowanie automatycznego układu podawania paliwa oraz zaawansowanego sterowania elektronicznego sprawia, że komfort użytkowania jest bardzo wysoki i nie wymaga stałego nadzoru. Obsługa jest wygodna i zajmuje niewiele czasu. Nasza firma zastosowała szereg rozwiązań przyjaznych dla użytkowania np. niską krawędź zasypu zasobnika, wyczystki z przodu kotła oraz stópki do poziomowania kotła.

BIORAPS LUX pracują w trybie zimowym i letnim (podgrzewa tylko zasobnik c.w.u.).