Kotły na EKO-groszek

Kovert

KOVERT to konstrukcja nowej generacji. Model ten kwalifikuje się do kotłów klasy 5. Wymiennik składa z się trzech pionowych kanałów konwekcyjnych (jeden wiszący).

W komorze paleniska zastosowano elementy żeliwne, które poprawiają warunki spalania. Elementy kotła, które są narażone na utratę ciepła zostały docieplone.

Nasze kotły klasy 5 wyposażone zostały w retortowy palnik, który pozwala na efektywne spalanie eko-groszku. Standardowo zamontowany jest regulator z algorytmem PID. Sterownik posiada możliwość obsługi czterech pomp, zaworu mieszającego, strefy czasowe, kolorowy i dotykowy wyświetlacz. Czytaj więcej

KOVERT (kotły klasy 5) obecnie produkowany jest w jednej mocy znamionowej - 25 kW. Dzięki zastosowaniu unikalnej budowy KOVERT osiąga sprawność 92%. Ponadto kocioł został przebadany w Laboratorium Badawczym Kotłów i Urządzeń Grzewczych w Łodzi. Kocioł uzyskał najwyższą 5 klasę emisji spalin, a tym samym certyfikat o numerze OS/320/CUE/16. Klient kupujący kocioł KOVERT może ubiegać się o uzyskanie dotacji na wymianę kotłów, które nie spełniają obecnych norm. Kocioł można dostosować pod zamówienie Klienta np. montując podajnik po prawej / lewej stronie, drzwiczki prawostronne lub lewostronne itd. Aktualnie, w czasach nieustannego smogu kotły klasy 5 są niezywkle istotnym elementem mającym ogromny wpływ na środowisko, dlatego też gorąco polecamy nasz produkt. Kovert to świetny kocioł klasy 5.

Rodzaje paliwa